Avril - Biography

19. srpna 2009 v 17:59 | TeSSiiii |  Biografie

Ramona Lavigne se narodila 27. září 1984, původně z městečka Napanee v kanadském Ontariu. Velmi mladé dívky, které mají být stanoveny zpěvák, vykonává svou největší vášní v církvích, sborech nebo veletrhy. Napsala svou první píseň, když byla ve věku až 12 let, uvnitř ona hovoří o své vlastní zkušenosti. V dubnu 1998 účast v soutěži pořádané Země Radio 96 FM, který umožňuje vítěz zpívat s Shania Twain. Duben je pošle kazetu, a připomněla, že následující den od pořadatele soutěže, a získal právo zpívat s Shania Twain před tisíce diváků. V dubnu 2000 pracovat ruku v New Yorku pod vedením Petra Zizzo (autor a producent). Po nahrávání své první písně "proč", se vyskytuje v vitríny, Ken Kongrad pracující pro Arista a připomínky hovoří až Antonio LA Reid, majitel záznamu. V roce 2001 byla smlouva navržena v hodnotě 2 milionů eur. Je to rekord v Los Angeles, kde se pracuje s Cliff Magness a The Matrix.

O rok později, poté, co nahrávka jeho první album, je známo, se svou první singl "Složité" z alba "Let go", prodal 14 milionů kopií po celém světě. Je ponecháno na stroji je spuštěn v dubnu, šla ocenění za své vystoupení na hudební ocenění obřady. Jednotný "Složité" pohání sám v horní části mapy a to je známá po celém světě prostřednictvím této písně. Pak přichází "Sk8er Boi", která bude velice oblíbený zejména mezi dospívající a mladí na jeho rock and roll melodií. Na konci této písně, média v dubnu tzv. čistého rocker, který není možné udělat, a která je stále sama.

Vzhled skutečného jiskrou v dubnu výstřelek mezi teenagery. Na každém koncertě v dubnu jsme mohli vidět dívky, kteří nosili kravaty a metallics náramky nesoucí Podobizna jejich hvězda. Dubna vždy v interview řekl, že našla to lichotivé vidět fanoušci oblečený jako ona.

Dubna jsme se pak s "I'm With You", klidná píseň, skutečný výlet. A dospět k závěru, že album "Let Go", titul přišla trochu více rocku "Prohra grip", která ukazuje klip jeho prestastions na jevišti. Čas, pokračuje její dlouhou cestu z koncertu na koncert světového turné s názvem "Zkuste Sklapni mě Tour." Byl propuštěn v roce 2003, a DVD s názvem "My World", kde můžete najít živého koncertu v Buffalo, 28 obrázků, 5 videoklipů a mnoho jiných věcí k objevování.

Začátek v roce 2004, oznámil vytvoření druhé album, "Podle mé kůže", který bude vydán ve Francii dne 24. května 2004. Na to je 12 skladeb, je odeslána prostřednictvím těchto textů, které dubna rozrostla a vyzrálé. Album obsahuje 12 skladeb, včetně 2 v souladu s vydání. Písně jsou vždy písemná ze zkušeností dubna, řekla si, aby se více investovalo do ní, ona opravdu chtěla, aby odrážela jeho osobnosti. Kromě toho, že texty jsou více vyhledávaná, vidíme velmi dobře, že dubna rozrostla a stala se více žen v něm. To je důvod, proč jejich vkusu změny, je již vazby a je menší než je požadováno, aby bruslaři nebo vydutý.Dubna začíná světový turné v roce 2004 pod názvem "Bonez Tour" bude pokračovat až do konce
roku 2005. Je ve Francii za 3 termíny v Paříži dne 28. září 2004 v Lyonu ve dnech 25. května 2005 a v Marseille dne 26. května 2005. Nová DVD byl zaznamenán v průběhu tohoto turné, na live at Budokan, to je k dispozici na internetu. Po skončení svého světového turné, bere pauzu v dubnu, ona tráví čas se svým přítelem Deryck Whibley.Sentimentální straně v dubnu nalezl duši-sestra. Je ženatý s zpěváka kapely Sume 41, Deryck Whibley. Pár se oženil dne 15. července 2006 v Montecito v Kalifornii. Ty jsou pak ponechány na svatební cestě v Itálii.


Od počátku roku 2006, byl zahájen v dubnu v několika oblastech. Ona začala její kariéra v modelingu Ford a přistál v časopise Občan K, má také investoval v oblasti kinematografie, se jeho hlas v původním znění Over The Hedžové pro charakter Heather. Ale jeho kariéra nekončí tam, ona hraje roli Alice, vedlejší roli ve filmu Fast Food národa, a zároveň hrál po boku Richard Gere a Claire Danes ve filmu "The Flock.
Duben přichází pomalu v centru pozornosti, televizní kanál Fox zeptal se ho, psát a zpívat o soundtrack k filmu Eragon. Ona přijala návrh a pak uvolní píseň "Nechte Holding On". Tato píseň známky jeho návrat do záře reflektorů. Ona se vrátila do studia pofiner své třetí album s názvem "Nejlepší zatracená věc." Toto nové album má 12 písniček, včetně první singl je "Girlfriend". To poslední je velmi energický a chcete tančit jako on. Začátek v roce 2007 se vrátila na jeviště pro soukromé koncerty pořádané v rámci propagace. To nastává až Calgary, Los Angeles, Londýně a Paříži, a pak odchází do Německa k pohovorům a na živá vystoupení. Tyto koncerty jsou intimní a poměrně krátký, se snaží představit několik nových písní z alba před jeho propuštěním. Deska byla vydána dne 16. dubna 2008 ve Francii.
Po vydání alba, duben tráví měsíce červen, červenec a srpen v zaměstnání, a šel do Evropy, Asie a také poprvé v Turecku. Zpět pak Spojené státy se účastní několik ocenění obřady, jako je Teen Volba Ocenění, kde získal cenu za nejlepší jediné z roku s "Girlfriend". Trubky z alba následovala po "Girlfriend" píseň "Když You're Gone" byla vydána v jediném. Třetí jediný z alba zase propuštěn, a to je píseň "horké", v níž byl natočený klip, v New Jersey v září 2007. V říjnu 2007 v dubnu cestoval do Ruska a pak do Mexika za několik koncertů a slavnostní předávání cen. Ona je pak dočasně ve Spojených státech v některých televizních a pak se vrátil do Evropy začátkem listopadu na ceremoniálu MTV Europe Hudba Ocenění a World Music Awards. Do konce roku 2007 je zaveden s událostí v dubnu se podílí na několika hudebních večerů v různých městech Spojených států.
Na začátku dubna 2008 se na několik dní dovolenou v Miami s manželem. Dále se zabývá přípravou svého nového světového turné s názvem Nejlepší Sakra turné, které bude zahájeno dne 5. března 2008 v Victoria, Kanada. Prohlídka začíná v Severní Americe a je to úspěch. Duben je nyní doprovázet tanečníci a více ochotni učinit některé taneční kroky.
V měsíci březnu 2008 rovněž známky oznámení o novém návrhu v dubnu zahájit vlastní linii oblečení. Ve skutečnosti tato názvem Abbey Dawn v odkazu na přezdívku mu dal jeho otec, když byl mladý navrhnout mikiny s kapucí, tee-shirts, sukně, šortky a kalhoty za velmi přijatelné ceny. Značka bude zpočátku distribuován ve Spojených státech ve skladech jen Kohl. Koncem dubna 2008 v plném rozsahu služeb cestovního ruchu v dubnu nemocné. Ona trpí akutní zánět hrtanu a byl nucen zrušit konečné datum jejího severoamerického turné. O několik týdnů později pokračovala v turné po Evropě s několika změnami v dubnu, že se setlist není onemocní. Duben většině velkých evropských metropolích (včetně Paříži dne 10. června 2008) až do července.

Abbey Dawn kolekce se oficiálně vydána v prodejnách Kohl to koncem června začátkem července. Duben těší na konci evropského turné začíná v červenci na podporu Abbey Dawn v mnoha článků a rozhovorů. Po několika dnech odpočinku, nejlepší Sakra prohlídka pokračuje ve Spojených státech a Kanadě až do srpna 13 Pak v dubnu z jihovýchodní Asie koncem srpna, kdy se to stane v Malajsii, Japonsku nebo Číně. Prohlídka končí v Pekingu dne 6. října 2008.Návrat do Los Angeles na jeho pracovní oděvy-line a pro nové modely. V březnu 2009 oznámila dubna na svých oficiálních stránek její první vůni s názvem Black Star. Ty budou na trh první v Evropě na počátku července a pak v Severní Americe na podzim. Dubna odešel do Londýna v polovině-březen prosazovat ho tisku. V květnu 2009 v Anglii prodává značky Abbey Dawn TKMaxx v obchodech, tak je to zase z Kanady, aby tak učinila v červnu 2009 v prodejnách Boathouse.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.